Hizmetlerimiz

Size Özel Turlar ve Özel Hizmetler

 
Deniz, Boğaz ve Siz

Boğaz Turu

İstanbul’un eşsiz güzelliğine Cansever Yat ile yeniden tanık olun. Rotanızı belirleyin ve profesyonel ekibimiz ile seyrinizin keyfini çıkarın.

Randevu Alın.

 
Adaların Sakinliği

Ada Turu

Şehrin stresinden kaçmak için çok da uzaklaşmanıza gerek yok. Ada Turları bunun için tam da aradığınız aktivite. İstanbul Adalarını Cansever yat ile gezebilir, tarihi dokusuna şahit olabilir, dilerseniz güzel havalarda ada turunuzu eşsiz koylarda yüzme turu ile taçlandırabilirsiniz.

Randevu Alın.

 
En Özel An

Evlilik Teklifi

Siz ve eşiniz için çok özel bu anı İstanbul Boğazı’nda unutulmaz kılın. Muhteşem bir organizasyon ve lazer gösterisi ile mutluluğunuzun ilk adımını Cansever Yat’da yaşayın…

Randevu Alın.

 
Siz Ne Kadar İsterseniz

Saatlik Tur

Günlük kiralama dışında Cansever yat’ı saatlik de kiralayabilirsiniz. Size uygun zamanınızda saatlik tur düzenleyebilir, misafirlerinizi ağırlayabilir ya da dilediğiniz saatte yatımızı ulaşım için de kiralayabilirsiniz.

Randevu Alın.

 
Bir Tüm Gün Keyif

Günlük Turlar

İstanbul’un güzelliğini tüm gün doya doya yaşamak isterseniz bu tur tam size göre… Ekibimiz ile rotanızı belirleyebilir, boğazın güzelliğini ve bilinmeyen koylarını keşfe çıkabilirsiniz.

Randevu Alın.

 
Özel günlerin farklı adresi

Özel Gün Kutlama

Doğumgünü, Nişan, Evlilik Yıldönümü, Bekarlığa Veda gibi özel günlerinizde artık mekan aramanıza gerek yok. Cansever Yat İstanbul’un eşsiz güzelliğinde profesyonel ekibi ve sorunsuz organizasyonu ile size tam hizmet veriyor. Siz ve misafirleriniz için unutulmayacak bir sürpriz planlıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Randevu Alın.

 
Farklı bir toplantı deneyimi

İş Turları

Toplantılarınızı ofisin sıkıcı ortamından dışarı taşımak istiyorsanız ya da Yurt dışından gelen misafirlerinize şehrin güzelliklerini göstermek istiyorsanız Cansever Yat’ın iş toplantı turlarını mutlaka deneyimleyin.

Randevu Alın.